Een week een 5-sterren chalet voor 8-10 personen in Oostenrijk

Een week een 5-sterren chalet voor 8-10 personen in Oostenrijk button diner item

Voor de derde keer in successie mogen we dit succesvolle veilingitem aanbieden:

Reiteralm Dream is een 5-sterren chalet voor 8-10 personen direct aan de Reiteralm piste. De Reiteralm is onderdeel van Ski Amadé, het grootste skigebied van Oostenrijk met 760 km piste en 240 skiliften. Het chalet ligt op 1000 meter hoogte en op 15 autominuten van Schladming en 60 autominuten van Salzburg airport. De ligging van het chalet is uniek tussen twee ski-pistes in, als laatste in een groep van 12 chalets en met vrij uitzicht over piste en dal. Je skiet direct vanuit de voordeur de piste op.

Het chalet is voorzien van twee 2-persoons slaapkamers aan met eigen douche en toilet en twee 3-persoonskamers. De zeer ruime wellness ruimte met 3-persoons bubbelbad, een dubbele douche, dubbele wastafel en infra rood sauna geeft een zeer luxe vakantiegevoel. De grote woonkamer is op de bovenverdieping met open keuken en een schitterend uitzicht op de piste en het dal van Schladming. De woonkamer is voorzien van een grote eettafel voor 12 personen en twee grote zithoeken, waarvan 1 zithoek is om te vormen tot een weldadig twee-persoons bed. De keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Aan het chalet is een hotelservice verbonden en daarom voorzien van schoon en voldoende bedden- en linnengoed bij aankomst.

Het chalet is voor de veiling van SwimforTim te boeken voor een week buiten de schoolvakanties om. De waarde van een weekverblijf in dit prachtige chalet op een wonderschone locatie ligt rond de € 2.000,-.

Startbod € 500,-.

Let op: Dit veilingitem is  een exclusief veiligitem tijdens het Swim for Tim diner op maandag 1 juli 2019. Hier kan online niet op geboden worden.

In de veiling | Kom van die bank af en werk jezelf in het zweet bij Active Healthcenter Leidschenveen. 3 maanden on… https://t.co/r3FtRzX4EW

In de veiling | Een heel speciaal item beschikbaar gesteld door Kitty van de Rijt via ALS Nederland. Dit prachtige… https://t.co/gkuRpXmSJP

In de veiling | Speciaal voor de golf liefhebbers bieden we een dagkaart voor 4 personen op een van Nederlands ouds… https://t.co/4xxEExfpcK

In de veiling | Persoonlijkheidskenmerken zoals intelligentie, carrièrewaarden zijn de beste voorspellers voor succ… https://t.co/1jqg63xtuA

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Let op, Swim for Tim maakt gebruikt van cookies. Door deze website te bezoeken ga je hiermee akkoord