Twee VIP-kaarten voor het EK Cyclo Cross 2018

GESLOTEN

Winnend bod: € 260,-

Op 3 en 4 november 2018 staat Rosmalen in het teken van de Europese kampioenschappen Veldrijden. Nederlandse toppers als Mathieu van der Poel, Lars van der Haar en Lucinda Brand geven acte de presence tijdens een weekend van spectaculaire topsport in een unieke omgeving rond het Autotron.

Voor de Klim for Tim veiling stelt de organisatie twee VIP-tickets voor de zondag ter beschikking, waardoor je de unieke kans krijgt om onder het genot van een hapje en een drankje de Europese titelstrijd vanaf de eerste rij mee te maken.

Bod geschiedenis

 10-07-2018  € 260,-
 06-07-2018  € 250,-
 01-07-2018  € 240,-
 30-06-2018  € 210,-
 29-06-2018  € 200,-
 29-06-2018  € 175,-
 29-06-2018  € 150,-
 29-06-2018  € 125,-
 29-06-2018  € 105,-
 29-06-2018  € 100,-
 29-06-2018  € 50,-
 29-06-2018  € 25,-
 28-06-2018  € 20,-

In de veiling | Kom van die bank af en werk jezelf in het zweet bij Active Healthcenter Leidschenveen. 3 maanden on… https://t.co/r3FtRzX4EW

In de veiling | Een heel speciaal item beschikbaar gesteld door Kitty van de Rijt via ALS Nederland. Dit prachtige… https://t.co/gkuRpXmSJP

In de veiling | Speciaal voor de golf liefhebbers bieden we een dagkaart voor 4 personen op een van Nederlands ouds… https://t.co/4xxEExfpcK

In de veiling | Persoonlijkheidskenmerken zoals intelligentie, carrièrewaarden zijn de beste voorspellers voor succ… https://t.co/1jqg63xtuA

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Let op, Swim for Tim maakt gebruikt van cookies. Door deze website te bezoeken ga je hiermee akkoord